Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi


15 January, 2022 @18:57

Janë caktuar pesëshet e para të Yllit dhe Bashkimi.

YLLI: Erjon Kastrati, Cameron Williams, Mikaile Tmusic, Gëzim Morina, Henrik Sirko

BASHKIMI: Kendrick Thompson, Valon Bunjaku, Qëndrim Biraj, Alban Veseli, Anton Kazarnovski.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga