Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli -Benfica

Pesëshet e para: Ylli -Benfica


21 September, 2022 @21:54

Kampioni i Superligës, Ylli, në debutimin e tij në gara evropiane, Liga e Kampionve në basketboll, do të përballet me Benficën në Lisbonë në ndeshjen kualifikuese.

Caktohen pesëshet e para në këtë ndeshje.

YLLI: Valon Bunjaku,  Henrik Sirko, Ahmed Bashir, Ardit Pepaj, Chris Harris.

BENFICA: Almeida, Barbosa, Romdhane, Broussard, Zirbes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga