Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Ponte për histori, Prishtina për t’iu kthyer finales

Ponte për histori, Prishtina për t’iu kthyer finales


5 February, 2021 @10:02

Ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës, do të luhet nga ora 19:00 me duelin në mes të Ponte Prizrenit dhe Sigal Prishtinës.

Ponte Prizreni e mposhti Vëllaznimin pas vazhdimve me rezultat 109-106, derisa Sigal Prishtina triumfoi ndaj Pejës me rezultat 88-90.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Fituesi në këtë përballje, në finale do të takohet me fituesin nga dueli Rahoveci - Ylli.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga