Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAGIMI

Ponte Prizreni me reagim ndaj përleshjes, Dardanin e quan “ish reprezentues polak”

Ponte Prizreni me reagim ndaj përleshjes, Dardanin e quan “ish reprezentues polak”


4 May, 2021 @19:00

Ponte Prizreni ka dalë me komunikatë pas ndeshjes së ndërprerë me Pejën për shkak të përleshjes mes lojtarëve gjatë pushimit ndërmjet dy pjesëve.

Në reagim është thënë se Dardan Berisha ka qenë provokatori i kësaj situate.

Më poshtë gjeni komunikatën e plotë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga