Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA - PRIZRENI

Prishtina fillon furishëm, epërsia dyshifrore pas 10 minutave lojë

Prishtina fillon furishëm, epërsia dyshifrore pas 10 minutave lojë


1 May, 2022 @17:14

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen në mes të Prishtinës dhe Prizrenit.

Rezultati aktual është 34-21 për Prishtinën.

Prishtina e nisi ndeshjen me një seri prej 15-0,  derisa e ruajti epërsinë në 10 minutëshin e parë.

Meriton Ismaili me 13 pikë është më i miri te Prishtina, kurse te Prizreni Xavier Cannefax me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga