Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA - BALKAN

Prishtina me epërsi dyshifrore në çerekun e parë

Prishtina me epërsi dyshifrore në çerekun e parë


14 April, 2022 @20:53

Ka përfunduar 10 minutëshi i parë në ndeshjen Prishtina - Balkan.

Prishtina ka krijuar epërsi dyshifrore kundër kundërshtarit 35-25.

Dequan Cook me 9 pikë është më i miri deri më tani te Prishtina, kurse te Balkani Ahmaad Roire me 8 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League