Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL8: PRIZRENI - PRISHTINA

Prishtina me epërsi minimale

Prishtina me epërsi minimale


5 February, 2021 @19:33

Sigal Prishtina e ka mbyllur me epërsi minimale çerekun e parë të ndeshjes kundër Ponte Prizrenit, e cila po zhvillohet në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës.

Bardhekaltërit e mbyllën këtë periudhë me rezultat 21-22 në të mirë të tyre.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga