Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - PRISHTINA

Prishtina në epërsi pas çerekut të parë

Prishtina në epërsi pas çerekut të parë


17 September, 2022 @17:29

Posa ka përfunduar cereku i parë i ndeshjes ndërmjet Yllit dhe Prishtinës, ndërsa bardhekaltërit kanë kryer këtë periudhë loje në epërsi.

Pas 10-minutave lojë, Ylli - Prishtina është 21-27, ndërsa më efikasi në ndeshje për momentin është Derrick Wilson i Prishtinës me 7 pikë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga