Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: YLLI - PRISHTINA

Prishtina ngrit epërsinë

Prishtina ngrit epërsinë


17 September, 2022 @18:33

Ka përfunduar edhe cereku i tretë i ndeshjes Ylli-Prishtina, ndërsa kryeqytetasit kanë ngritur epërisnë duke e marë këtë periudhë me 9-14, kurse rezultati i përgjithshëm është 44-54 pas 30 minutave lojë.

Më efikasi në ndeshje aktualisht është Chris Harris me 14 pikë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga