Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon fundorin Nicholas

FOTO / Prishtina

Prishtina zyrtarizon fundorin Nicholas


17 August, 2021 @18:08

Skuadra e Prishtinës ka zyrtarizuar sot fundorin Nicholas Alfred Tomsick.

Fundori kroato-amerikan, luan në pozitën 1, derisa së fundi ishte pjesë e Tindastoll.

Tomsick te skuadra Tindastoll kishte një mesatare prej 21.5 pikëve, 6.8 asistimeve dhe 3.9 kërcimeve për ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga