Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRIZRENI - YLLI

Prizreni dyfishon Yllin në çerek të parë

Prizreni dyfishon Yllin në çerek të parë


2 October, 2022 @19:20

Një ndeshje në stilin e vetë të pëlqyer e ka nisur Prizreni, ndërsa ka bërë dallim të madh ndaj Yllit që në cerek të parë të ndeshjes, duke e marrë periudhën e parë të ndeshjes, 24-11.

Më efikasi te Prizreni është Dachon Burke me 9 pikë të shënuara pas 10 minutave lojë, ndërsa te Ylli po dallohet Valon Bunjaku me 5 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga