Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRIZRENI - YLLI

Prizreni pranë fitores

Prizreni pranë fitores


25 September, 2021 @20:13

Ka vazhduar furia bardhezi në palestër edhe pas çerekut të dytë, ndërsa Prizreni pas marrjes së epërsisë në çerek të dytë, ka thelluar atë në çerek të tretë me 29-15 për të mbyllur 30 minutëshin e ndeshjes 80-59.

Më efikasi te Prizreni pas 30 minutave lojë është Arti Hajdari me 24 pikë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga