Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI

Prizreni prezenton përforcimin e parë për stinorin 2021/22

Prizreni prezenton përforcimin e parë për stinorin 2021/22


7 July, 2021 @17:00

Skuadra e Prizrenit, para pak çastesh ka prezentuar përforcimin e parë të stinorit.

Rilind Krasniqi ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi me skuadrën prizrenase.

Krasniqi së fundi ishte pjesë e kampionit aktual Yllit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga