Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Prizreni-Ylli, 5-shet e para

Prizreni-Ylli, 5-shet e para


2 October, 2022 @19:07

Tash ka nisur ndeshja ndërmjet Prizrenit dhe Yllit në kuadër të xhiros aktuale në Superligë, ndërsa trajnerët Arbnor Rifati dhe Adis Beciragic kanë paraqitur këto pesëshe startuese: 

PRIZRENI: Arnold, Baker, Zenelaj, Ismaili, Koljevic

YLLI: Bunjaku, Harris, Davis, Pepaj, Sirko.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga