Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TEUTA-PRIZRENI

Prizreni’16 thellon epërsinë

Prizreni’16 thellon epërsinë


21 April, 2022 @18:24

Posa ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet Teutës dhe Prizrenit’16, ndërsa bardhezinjtë nga Prizreni tashmë po shkojnë sigurt drejt medaljes, pasi morrën 17-28 për të përfundnuar çereku i tretë 60-74.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike