Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EDHE NJË LOJTAR SHTESË!

Qëndrim Demi te Prishtina

Qëndrim Demi te Prishtina


27 December, 2023 @19:29

Basketbollisti me përvojë nga Gjilani, që në karrierë të tij ka veshur fanellën e Dritës kryesisht, Qëndrim Demi, është zyrtarizuar si lojtar i ri i Prishitnës në Superligë. Me një mesazh të shkurtër, “mirësevjen Qëndrim Demi” Prishtina ka bërë njoftimin për zyrtarizimin e lojtarit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga