Të gjitha lajmet

VRESHTARËT

Rahoveci kompletohet, pret fillimin e stinorit

Foto: KB Rahoveci/fb

Rahoveci kompletohet, pret fillimin e stinorit

11 October, 2020 @18:13

Skuadra e Rahovecit pas arritjes së treshes së huaj në ekip dhe formës së mirë që po gëzojnë lojtarët vendor, ka thënë se është gati për stinorin e ri.

Sipas një njoftimi të lëshuar sot, vreshtarët mezi presin fillimin e stinorit, duke treguar se kanë nisur me stërvitje intensive nën direktivat e Bujar Locit.

“Gjithçka gati. Tashmë kanë filluar stërvitjet intensive, që ekipi të jetë sa më i përgatitur për fund të tetorit kur fillon edicioni i ri,” ka shkruar ndër të tjera në njoftimin e klubit lëshuar në faqen zyrtare të klubit në Facebook sot.

NE MITROVICE

Trepça siguron edhe Besnik Azemin

7 October, 2020 @23:13

KB Trepça që ditë më parë ka bërë riorganizimin e klubit ka vazhduar kontratat e pjesës më të madhe të…

NE MITROVICE

Trepça nis stërvitjet për ndeshjen e PlayOut’it

Foto: KBTrepca/fb

6 October, 2020 @22:44

Të kompletuar në dukje, me kontrata të reja, të nënshkruara në vikendin që shkoi, basketbollistët e Trepçës kanë nisur përgatitjet…

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcon trapezin me Malik Barnes

6 October, 2020 @14:40

Skuadra më e re e Superligës, Vëllaznimi, ka zyrtariuar para pak çastes bastkebollistin Malik Barnes. Barnes është i gjatë 201…

TREPÇA

Trepça me 3 të huaj

6 October, 2020 @13:53

Skuadra e Trepçës ka regjistruar 3 basketbollist të huaj në skuadër. Tyresse Marquise Williworfd, Mojedd Ewuosho dhe Devin Deshaun Haygood…

PRISHTINA

Morina, Qallaku dhe Koshi nga Rahoveci kalojnë te Prishtina

TOPSPORTI / A.P

6 October, 2020 @13:26

Treshja e Rahovecit, Altin Morina, Arian Qallaku dhe Atik Koshi, u transferuan te Prishtina. Morina në sezonin e kaluar luajti…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga