Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Moldavia-Shqipëria, notat e futbollistëve

Moldavia-Shqipëria, notat e futbollistëve


17 November, 2023 @20:35

Pas përballjes që çoi në kualifikimin e Shqipërisë në EURO 2024 në Gjermani, ku kuqezinjtë e drejtuar nga Sylvinho siguruan biletën për Kampionatin Evropian, TopSporti.com ka vlerësuar futbollistët e Shqipërisë për paraqitjen e sotme në Chisinau me këto nota.

Nedim Bajrami

NOTAT E FUTBOLLISTËVE:

Etrit Berisha, 7.5;
-
Ardian Ismajli, 7;
Berat Gjimshiti, 7;
Elseid Hysaj, 7.5;
Mario Mitaj, 7.5;
-
Kristjan Asllani, 7;
Ylber Ramadani, 7.5;
Nedim Bajrami, 8;
-
Jasir Asani, 6.5;
Taulant Seferi, 7.5;
Sokol Cikalleshi, 7.5;

Zëvendësuesit:
Mirlind Daku, 6;
Klaus Gjasula, 6;
Arbnor Muja, n/a.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian