Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PEJA - PONTE PRIZRENI

Rahoveci me epërsi të konsiderueshme para çerekut të fundit

Rahoveci me epërsi të konsiderueshme para çerekut të fundit


2 May, 2021 @21:39

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes Golden Eagle Ylli - Rahoveci.

Rahoveci ka epërsi prej 11 pikëve, 45-56.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga