Të gjitha lajmet

Ç3: RAHOVECI - LIPJANI

Rahoveci para fitores së radhës

Foto: KBRahoveci/fb

Rahoveci para fitores së radhës

18 January, 2020 @18:31

Vreshtarët pa shumë telashe kanë treguar lojën më të mirë të tyre në këtë ndeshje, në çerekun e tretë dhe kanë thelluar epërsinë ndaj Lipjanit.

Me 29-18 përfundan çerekun e tretë dhe me rezultatin e përgjithshëm 73-56, ekipi i Marjan Ilievskit hyn qetë në 10 minutëshin e fundit të ndeshjes.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.

PRIZREN

Prizreni liron të huajt, sygjeron përfundimin e stinorit

16 March, 2020 @18:15

Skuadra e Prizrenit ka liruar sot të huajt e skuadrës për shkak të situatës së krijuar nga pandemia coronavirus, ndërsa…

PRIZREN

Bashkimi ndërpren bashkëpunimin me të huajt

15 March, 2020 @22:53

Ish kampioni i Kosovës në basketboll, Bashkimi, ka bërë të ditur se ka ndërprerë marrëveshjet me basketbollistët e huaj të…

MEDIA

Kampionati mund të mos vazhdojë

15 March, 2020 @22:20

Në ditët e ardhshme Bordi i FBK-së pritet të vendos për të ardhmen e stinorit 2019/20. Kështu së paku…

KB RAHOVECI

Rahoveci liron të huajt

15 March, 2020 @16:06

Skuadra e Rahovecit ka bërë të ditur se sot ka liruar të gjithë basketbollistët e huaj të skuadrës, për shkak…

CORONAVIRUS

Pezullohen të gjitha aktivitetet sportive në Kosovë

14 March, 2020 @1:34

Pas rasteve të para zyrtare të coronavirusit në Kosovë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka pezulluar të gjitha aktivetet sportive…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga