Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: RAHOVECI - BASHKIMI

Rahoveci shkon qetë në pushim

Rahoveci shkon qetë në pushim


20 November, 2022 @19:38

Basketbollistët e Rahovecit kanë mbajtur lojën nën kontroll, pas çerekut të parë të kaluar furishëm, për të mbyllur çerekun e dytë me 16-16, për të mbyllur pjesën e parë me 49-37.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga