Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Rahoveci-Trepça, 5-shet e para

Rahoveci-Trepça, 5-shet e para


6 March, 2022 @18:46

Pas pak nis ndeshja e fundit te xhiros XXI të Superligës mes Rahovecit dhe Trepçës, ndërsa trajnerët e skuadrave përkatëse Ljupcho Malinkov dhe Lubomir Minchev kanë vendosur për këto pesëshe startuese:

RAHOVECI: Koljevic, Dunans, Mala, Jones, Rugova.

TREPÇA: Cockfield, Gordon, Hot, Hajrizi, Collins.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga