Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VRESHTARËT

Rahoveci vazhdon me Visar Ejupin

Rahoveci vazhdon me Visar Ejupin


12 August, 2022 @13:56

Basketbollisti vendor, Visar Ejupi, ka vazhduar kontratën me Rahovecin edhe për një stinor.

KB Rahoveci ka bërë të ditur pak më parë se basketbollisti i ri, 19-vjeçari Ejupi ka vazhduar marrëveshjen me klubin edhe për edicionin 2022/23.

Visar Ejupi

Përndryshe, Ejupi në stinorin e kaluar ka luajtur me mesatare prej 5.4 pikësh e 2.6 kërcimesh te vreshtarët, të cilët përmes PlayOytit shpëtuan stinorin në Superligë.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga