Të gjitha lajmet

BIBL

Rahoveci vs. Vllaznia, përditësim për datën e ndeshjes

Rahoveci vs. Vllaznia, përditësim për datën e ndeshjes

22 January, 2020 @12:41

Ndeshja mes Rahovecit dhe Vllaznisë në kuadër të BIBL-së, e paraparë të luhet më 23 janar, është shtyrë për një një datë tjetër.

Lajmi u bë i ditur nga klubi i Rahovecit, në njoftimin e të cilit shkruhet që me kërkesën e shkodranëve dhe me marrëveshje të përbashkët, ndeshja është shtyrë.

Data se kur do të luhet ndeshja nuk është vendosur ende.

RAHOVECI

Lëndohet Davis te Rahoveci! Kur do të kthehet amerikani?

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

22 February, 2020 @21:28

Para pak çastesh, nënkampioni i Superligës së Kosovës në basketboll, Rahoveci, ka bërë të ditur se ylli i skuadrës Darell…

KUPA E KOSOVËS

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (Superliga 2019/20)

19 February, 2020 @15:53

Kupa e Kosovës, përfundoi me fitoren e Pejës, ku e mposhti Yllin në finale me rezultat 64-79. TopSporti.com ka…

PAS FINALES

Tifozi që kërceu nga tribunat për të arritur Kupën, në gjendje të mirë

16 February, 2020 @17:02

Një tifoz pejan mbrëmë, kishte kërcyer nga tribunat e Mizahir Ismës për të arritur deri te Kupa e për ta…

KUPA E KOSOVËS / FINALJA

Pas 5 vitesh, Kupa kthehet në Pejë

15 February, 2020 @22:20

Pas 5 vitesh pritjeje, durimit i erdhi fundi. Peja ka arritur të fitojë Kupën e Kosovës për herë të parë…

KUPA E KOSOVËS / FINALJA

Ç3: Ngushtohet epërsia në 6 pikë

15 February, 2020 @21:45

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Ylli - Peja. Pas 30 minutave lojë, rezultati është 57-51, në të…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga