Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRIZRENI - RAHOVECI

Rezultati i ngushtë në ndeshjen Prizreni’16-Rahoveci

Rezultati i ngushtë në ndeshjen Prizreni’16-Rahoveci


6 April, 2022 @20:44

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen Prizreni’16-Rahoveci.

Rezultati është i ngushtë 27-26 për Prizrenin.

Arti Hajdari me 9 pikë është më i dalluari te Prizreni, kurse te Rahoveci Fisnik Rugova me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike