Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: YLLI - TEUTA

Rezultati i ngushtë në ndeshjen Ylli-Teuta

Rezultati i ngushtë në ndeshjen Ylli-Teuta


20 April, 2022 @18:16

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Ylli - Teuta.

Rezultati është i ngushtë 58-56 në të mirë të Yllit.

Erjon Kastrati me 18 pikë është koshashënuesi më i mirë te skuadra suharekse, kurse te Teuta Nasir Core me 18 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike