Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PEJA

Rifillon ndeshja Trepça - Peja

Rifillon ndeshja Trepça - Peja


12 May, 2022 @23:01

Rikthehen gjyqtarët së bashku me skuadrën e Pejës, janë larguar një pjesë të  tifozëve të Trepçës. 

Ka rifilluar ndeshja.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga