Të gjitha lajmet

ISTOGU - FERONIKELI

Shtyhet ndeshja Istogu-Feronikeli

Shtyhet ndeshja Istogu-Feronikeli


1 November, 2020 @17:57

Ndeshja Istogu-Feronikeli në kuadër të Ligës së Parë në basketboll, që është e paraparë të luhet sot, është shtyer.

Lajmin e bëri të ditur skuadra e Istogut nga faqja zyrtare e klubit, derisa nuk është caktuar data se kur do të luhet kjo ndeshje.

TABELA AKTUALE

Istogu në xhiron e dytë do të takohet me Vushtrrinë, kurse Feronikeli me Megasportsin.

BERISHA & BOJKU

Feronikeli siguron shërbimet e dyshes pejane

Foto: KB Peja

15 January, 2021 @18:27

Skuadra e Ligës së Parë, Feronikeli, në pjesën e dytë të kampionatit do të mund të llogaris në shërbimet e…

TRANSFER

Sollova te Vëllaznimi

15 January, 2021 @18:12

Skuadra e Vëllaznimit ka shtuar forcë në përbërjen e saj me lojtarë vendorë. Gjakovarët pas Atik Koshit dhe

TRANSFERIMET

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

15 January, 2021 @17:51

Ka përfunduar afati kalimtar në basketboll, ku kishte shumë transferime të bujshme. Më poshtë mund t’i gjeni të gjitha transferimet…

ISTOG

Istogu zyrtarizon përforcimin e fundit

15 January, 2021 @15:54

Përvoja e basketbollistit të njohur për shumë skuadra në Superligë dhe Ligë të Parë të Kosovës, Fisnik Juniku, tash e…

ISTOG

Istogu për herë të parë merr një amerikan

Terrick Phillips gjatë stinorit të kaluar, derisa luante për Vëllaznimin/ TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

14 January, 2021 @15:05

KB Istogu që po përgatitet vrullshëm për pjesën pranverore të stinorit në Ligë të Parë të basketbollit, para pak çastesh…

Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë