Të gjitha lajmet

TREPÇA

Si ridebutoi Drilon Hajrizi te Trepça?

Si ridebutoi Drilon Hajrizi te Trepça?


16 January, 2021 @19:37

Drilon Hajrizi pas 7 vite e gjysmë, luajti ndeshjen e parë me skudrën e Trepçës.

Trepça e mposhti Bashkimin, derisa Hajrizi shkëlqeu në këtë ndeshje dhe ishte njëri ndër më të mirët te skuadra mitrovicase.

Driloni luajti me 25 pikë, 14 kërcime, 5 asistime, 1 top të vjedhur dhe 1 bllokadë.

TABELA AKTUALE

Trepça pas 10 humbjeve rresht, arriti fitoren e tretë të stinorit.


COPPA ITALIA

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

27/01/21 @ 17:02

PEJA - BASHKIMI

Pesë lojtarë me pikë dyshifrore, Peja bindëse ndaj Bashkimit

FBK Superliga

Pesë lojtarë me pikë dyshifrore, Peja bindëse ndaj Bashkimit

27/01/21 @ 16:36

KLINË

6 përforcime për Dukagjinin para pjesës pranverore

FFK Liga e parë/Transfere

6 përforcime për Dukagjinin para pjesës pranverore

27/01/21 @ 16:32

Ç3: PEJA-BASHKIMI

Thellohet epërsia në Karagaç

FBK Superliga

Thellohet epërsia në Karagaç

27/01/21 @ 16:14

PP: PEJA - BASHKIMI

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit

FBK Superliga

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit

27/01/21 @ 15:41

PREMIER LEAGUE

Leicester City pas James Tarkowski

Premier League/Transfere

Leicester City pas James Tarkowski

27/01/21 @ 15:20

KAMPIONJA E SHQIPËRISË

Tirana zytarizon Orges Shehin si trajner të ri

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Tirana zytarizon Orges Shehin si trajner të ri

27/01/21 @ 13:57

NË KOSOVË

Nisin testimet dhe matjet për basketbollistët

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Nisin testimet dhe matjet për basketbollistët

27/01/21 @ 13:41

NORVEGJEZI

Odegaard prezantohet te Arsenali

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard prezantohet te Arsenali

27/01/21 @ 12:52

KUPA E KOSOVËS

Nesër gjysmëfinalet në Kupën e Kosovës te femrat

FBK Liga e Femrave

Nesër gjysmëfinalet në Kupën e Kosovës te femrat

27/01/21 @ 10:21


Të gjitha lajmet nga