Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç2: PONTE PRIZRENI - PEJA

Skuadrat shkojnë në pushim me një pikë dallim

Skuadrat shkojnë në pushim me një pikë dallim


4 May, 2021 @17:40

Pjesa e parë e ndeshjes Ponte Prizreni - Peja ka përfunduar me dallim të ngushtë në rezultat.

Në pushim me epërsi shkoi Peja, pasi që rezultati ishte 48-49 në të mirë të saj.

Gjatë kësaj periudhe Kwame Vaughn i Ponte Prizrenit ishte koshashënuesi më i mirë me 17 pikë, ndërsa te Peja u dalluan Laron Dendy dhe Dardan Berisha me nga 13 pikë secili.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga