Të gjitha lajmet

TRANSFER

Sollova te Vëllaznimi

Sollova te Vëllaznimi


15 January, 2021 @18:12

Skuadra e Vëllaznimit ka shtuar forcë në përbërjen e saj me lojtarë vendorë.

Gjakovarët pas Atik Koshit dhe Andi Shehut kanë arritur marrëveshje edhe me të riun, Engjull Sollova, të cilin tashmë e kanë paraqitur për regjistrim në FBK.

Sollova njihet si një basketbollist me perspektivë, ndërsa së fundi ka luajtur për skuadrën e Feronikelit.

21 vjeçari më parë ka qenë edhe pjesë e përfaqësueses së të rinjve të Kosovës.


VIDEO

Gary Blackston, i huaji i tretë te Sigal Prishtina

FBK Superliga

Gary Blackston, i huaji i tretë te Sigal Prishtina

15/01/21 @ 18:00

TRANSFERIMET

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

15/01/21 @ 17:51

ZYRTARE

Sigal Prishtina transferon ish lojtarin e Pejës

FBK Superliga

Sigal Prishtina transferon ish lojtarin e Pejës

15/01/21 @ 17:47

VIDEO HIGHLIGHTS

Bashkimi transferon amerikanin Croone

FBK Superliga

Bashkimi transferon amerikanin Croone

15/01/21 @ 16:06

ISTOG

Istogu zyrtarizon përforcimin e fundit

FBK Liga e Parë/Transfere

Istogu zyrtarizon përforcimin e fundit

15/01/21 @ 15:54

XHIROJA 15

Nesër fillon pjesa e dytë e Superligës

FBK Superliga

Nesër fillon pjesa e dytë e Superligës

15/01/21 @ 12:37

MIQËSORE

Miqësorja e parë e Prishtinës, pas Superkupës

FFK Superliga

Miqësorja e parë e Prishtinës, pas Superkupës

26/01/21 @ 11:26

FSHF

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

26/01/21 @ 11:07

NBA ALL STAR 2021

All Stari 2021 pritet të mbahet në muajin mars

NBA

All Stari 2021 pritet të mbahet në muajin mars

26/01/21 @ 10:57

FERONIKELI - ISTOGU

Feronikeli-Istogu hapin pjesën e dytë në Ligën e Parë

FBK Liga e Parë

Feronikeli-Istogu hapin pjesën e dytë në Ligën e Parë

26/01/21 @ 09:25

MIQËSORE

Miqësore: Arbëria - FC Minaj

FFK Superliga

Miqësore: Arbëria - FC Minaj

26/01/21 @ 09:20

NBA

Dy refere në një ndeshje për herë të parë në histori të NBA-së

NBA

Dy refere në një ndeshje për herë të parë në histori të NBA-së

26/01/21 @ 09:10

MIREL JOSA

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

26/01/21 @ 08:49

CAVS - LAKERS

James me 46 pikë kundër ish-skuadrës

NBA

James me 46 pikë kundër ish-skuadrës

26/01/21 @ 08:23

TEAM OF THE HALF-SEASON 2020/21

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

Serie A

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

25/01/21 @ 23:43

PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08


Të gjitha lajmet nga