Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Sulmohet autobusi i Prishtinës

Sulmohet autobusi i Prishtinës


7 February, 2021 @20:38

Prishtina duke e mposhtur Yllin në finale, e fitoi Kupën e Kosovës.

Para pak çastesh, iu është sulmuar autobusi i skuadrës prishtinase dhe i janë thyer xhamat, kanë bërë të ditur nga faqja zyrtare.

Prishtina sonte e fitoi kupën e 15 në historinë e saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga