Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - TEUTA

Teuta kalon në epërsi, mbyllet pjesa e parë

Teuta kalon në epërsi, mbyllet pjesa e parë


20 April, 2022 @17:47

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës Unike në mes të Yllit dhe Teutës.

Rezultati aktual është 36-38 për Teutën.

Nasir Core me 13 pikë është më i dalluari te Teuta, kurse te Ylli Erjon Kastrati me 11 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike