Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Teuta-Prizreni, 5-shet startuese

Teuta-Prizreni, 5-shet startuese


21 April, 2022 @16:40

Pas pak nis përballja për vendin e tretë të këtij stinori të Ligës Unike, ku takohen humbësit e gjysmëfinaleve të djeshme, Teuta dhe Prizreni’16.

Melzin Lazimi dhe Arbnor Rifati, për këtë përballje kanë vendosur këto pesëshe startuese:

TEUTA: Gorea, Core, Bruce, Lilaj, Peterson.

PRIZRENI’16: Hajdari, Morina, Davis, Zenelaj, Cannefax.

Skudrat në fjalë kanë fituar nga 3 mijë euro shpërblim për arritjen e Final Fourit


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike