Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: TIRANA - TEUTA

Teuta thellon epërsinë, afër gjysmëfinales

Teuta thellon epërsinë, afër gjysmëfinales


6 April, 2022 @19:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Tirana - Teuta.

Rezultati aktual është 27-40 për Teutën.

Nasir Core me 11 pikë është më i dalluar te Teuta, kurse te Tirana Eldi Hysa me 12 pikë.

Teuta aktualisht ka një epërsi 15 pikëshe nga ndeshja e parë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike