Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Tomsick i rikthyer në Evropë, nder për të qenë pjesë e klubit më të trofeshëm

FOTO / Prishtina

Tomsick i rikthyer në Evropë, nder për të qenë pjesë e klubit më të trofeshëm


28 August, 2021 @12:29


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga