Të gjitha lajmet

3X3

TopSporti sponsor medial i turneut streetball satellite 3x3

TopSporti sponsor medial i turneut streetball satellite 3x3


26 June, 2020 @17:21

Gjatë javës së ardhshme do të caktohen datat në turneun streetball satellite 3x3, derisa TopSporti do të jetë sponsor medial dhe do t’ju përcjellë të gjitha informatat rreth këtij turneu.

Loja 3x3 përkrahet edhe nga FIBA, derisa sivjet do të organizohet për herë të tretë ky turne.

Sivjet do të ketë edhe kategori të femrave për 3x3, për herë të parë në Kosovë.

Detajet tjera rreth këtij turneu mund të gjeni te TopSporti.com


KAMIL NOVAK

FIBA Europe falenderon FBK-në për organizim të suksesshëm

Përfaqësuesja/International

FIBA Europe falenderon FBK-në për organizim të suksesshëm

24/02/21 @ 15:17

BASKET TECH

Super teknologji në palestra të Kosovës, FBK arrin marrëveshjen

Liga Unike/FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/FBK Superliga U18/Përfaqësuesja/Balkan League/International/Liga tjera

Super teknologji në palestra të Kosovës, FBK arrin marrëveshjen

23/02/21 @ 11:49

PËRFORCIM I RI

PontePrizreni prezanton snajperistin, paralajmëron përforcim nga EuropeCup

FBK Superliga/International/Transfere

PontePrizreni prezanton snajperistin, paralajmëron përforcim nga EuropeCup

23/02/21 @ 11:15

EUROBASKET QUALIFICATIONS

Edon Maxhuni me pikë dyshifrore, Finlanda mposhtë Gjeorgjinë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni me pikë dyshifrore, Finlanda mposhtë Gjeorgjinë

21/02/21 @ 19:46

SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Shqipëria e përfundon me humbje parakualifikimet e Kupës së Botës

International

Shqipëria e përfundon me humbje parakualifikimet e Kupës së Botës

20/02/21 @ 19:34

Ç1: KOSOVA-SLLOVAKIA

Në epërsi pas çerekut të parë

Përfaqësuesja/International

Në epërsi pas çerekut të parë

20/02/21 @ 19:19

SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Bjellorusia thellon epërsinë në çerekun e tretë

International

Bjellorusia thellon epërsinë në çerekun e tretë

20/02/21 @ 19:08

STARTERS

Kosova-Sllovakia, 5-shet startuese

Përfaqësuesja/International/Liga tjera

Kosova-Sllovakia, 5-shet startuese

20/02/21 @ 19:01

REFERËT

Greku, rusi dhe turku ndajnë drejtësinë në Kosova-Sllovakia

Përfaqësuesja/International

Greku, rusi dhe turku ndajnë drejtësinë në Kosova-Sllovakia

20/02/21 @ 18:56

SHKODËR

Arrijnë 2 përforcimet te Vllaznia

Liga Unike/International/Liga tjera/Transfere

Arrijnë 2 përforcimet te Vllaznia

20/02/21 @ 18:45


Të gjitha lajmet nga International