Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVE STREAM

Transmetim direkt i finales: Trepça-Bashkimi

Transmetim direkt i finales: Trepça-Bashkimi


13 February, 2022 @17:54

Në vegëzën e mëposhtme do të mund të ndiqni direkt duelin e vlefshëm për trofeun e Kupës së Kosvës në basketboll, ku luajnë Trepça e Bashkimi.

Derisa Trepça nuk ka fituar Kupën e Kosovës qe 10 vite, Bashkimi nuk ka fituar Kupën e Kosovës, qe 21 vite.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës