Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVE STREAM

Transmetimi direkt: Ironi Nahariya - Prishtina

Transmetimi direkt: Ironi Nahariya - Prishtina


15 February, 2022 @19:02

Në vegëzën e mëposhtme mund të shihni direkt përmes YouTube ndeshjen në mes të Ironi Nahariya dhe Prishtina, që përcakton fituesin e Grupit B të BIBL.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League