Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVESTREAM

Transmetimi LIVE: Peja - Bashkimi

Transmetimi LIVE: Peja - Bashkimi


23 November, 2022 @19:55

Pas pak çastesh (20:15) në kuadër të BIBL takohen rivalët e vjetër të basketbollit kosovar, Peja dhe Bashkimi, ndërsa ndeshjen mund ta shikoni direkt këtu, përmes vegëzës së Youtube - bën të ditur faqja zyrtare e BIBL.

Peja - Bashkimi, LIVE:


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League