Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PEJA - TREPÇA

Trepça afron rezultatin në çerekun e tretë

Trepça afron rezultatin në çerekun e tretë


28 March, 2021 @18:11

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes Peja - Trepça, që po zhvillohet në kuadër të xhiros XXVI në Superligë.

Xehetarët që ishin në disavantazh prej 13 pikëve në pjesën e parë, arritën ta shkrijnë epërsinë e pejanëve për t’u afruar në rezultat, 65-60.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga