Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA E MAHDE | TREPÇA - BASHKIMI

Trepça-Bashkimi, 5-shet e para

Trepça-Bashkimi, 5-shet e para


13 February, 2022 @17:24

Dueli i madh final dhe lufta për trofeun e parë të vitit 2022 nis në ora 18:00, ku takohen Trepça dhe Bashkimi.

Trajnerët e ekipeve përkatëse, Lubomir Minchev dhe Branimir Pavic, për fillim të ndeshjes janë përcaktuar për këto pesëshe startuse.

TREPÇA: Taurus Cockfield, Adnrew Gordon, Drilon Hajrizi, Amin Hot, Corban Collins.

BASHKIMI: Julien Lewis, Valon Bunjaku, Alban Veseli, Correy Ross, John Florveus.

Trepça për herë të fundit e ka fituar trofeun e Kupës në vitin 2012. Ndërsa Bashkimi për herë të fundit e ka fituar trofeun në vitin 2001.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës