Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA UNIKE

Treshe në sekondën e fundit, Vllaznia në epërsi përballë Pejës

Treshe në sekondën e fundit, Vllaznia në epërsi përballë Pejës


6 April, 2021 @16:21

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes çerekfinale të Ligës Unike ndërmjet Vllaznisë dhe Pejës.

Me trepikëshin e shënuar në sekondën e fundit të çerekut të parë nga lojtari i Vllaznisë, Davis Stanley, shkodranët e mbyllën këtë periudhë me rezultat 17-16 në të mirë të tyre.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike