Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: VËLLAZNIMI-PEJA

Vëllaznimi këndellet në çerek të dytë

Vëllaznimi këndellet në çerek të dytë


2 October, 2022 @17:41

Skuadra gjakovare ka ulur mjaft epërsinë e Pejës pas çerekut të parë të ndeshjes, duke e marrë çerekun e dytë të lojës me 24-14, për të bërë rezultatin e përgjithshëm pas pjesës së parë 39-42.

Te gjakovarët me 9 pikë më i dalluari është Damonte Dodd, ndërsa te Peja më efikasi është Arti Hajdari me 10 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga