Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - TREPÇA

Vetëm 18 pikë në çerekun e dytë

Vetëm 18 pikë në çerekun e dytë


22 May, 2022 @18:28

Ka përfunduar edhe çereku i dytë i ndeshjes së parë të serisë finale të PlayOffit të Superligës, ndërsa ky 10 minutësh ka mbaruar me rezultat 8-10 në të mirë të Trepçës, që ka ngritur epërsinë, pasi që rezultati i përgjithshëm tash është 29-37 në të mirë të mitrovicasve.

Pas pjesës së parë, lojtari më efikas në ndeshje është Rodney Purvis me 12 pikë të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të lojës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga