Të gjitha lajmet

ROCKETS / OKC

Westbrook shkëmbehet në Houston

Westbrook shkëmbehet në Houston

12 July, 2019 @10:13

Super ylli i Oklahoma City Thunderit, Russell Westbrook, është shkëmbyer te skuadra e Houston Rockets.

Westbrook është shkëmbyer me yllin Chris Paul, së bashku me të drejtat e draftit për vitet 2024 dhe 2026, raporton ESPN.

30 vjeçari Russell Westbrook, përsëri do të jetë bashkëlojtar me James Hardenin, me të cilin kanë luajtur së bashku te Oklahoma gjatë viteve 2009-2012.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

FOTO/ Prishtina

9 August, 2019 @22:26

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga