Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 2: Ç3: TREPÇA - YLLI

Ylli afër fitores, edhe 10 minuta lojë

Ylli afër fitores, edhe 10 minuta lojë


26 May, 2022 @22:20

Ka përfunduar çereku i tretë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Yllit.

Ylli është shumë afër fitores, rezultati aktual është 33-50.

Mikaile Tmusic me 12 pikë është më i dalluari te Ylli, kurse te Trepça Andrew Gordon me 12 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga