Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Ylli-Kamza, 5-shet startuese

Ylli-Kamza, 5-shet startuese


4 December, 2021 @19:03

Pak para fillimit të ndeshjes, trajneri i Yllit dhe ai i Kamzës kanë bërë të ditura 5-shet startuese të duelit, që posa ka filluar në kuadër të Ligës Unike dhe i takon xhiros së pestë.

YLLI: Erjon Kastrati, Gëzim Morina, Mikaile Tmusic, Henrik Sirko, Cameron Williams.

KAMZA: Edwards, Davis, Brooks, Thano, Eldridge.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike