Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - TEUTA

Ylli me 6 pikë epërsi në çerekun e parë

Ylli me 6 pikë epërsi në çerekun e parë


20 April, 2022 @17:17

Ka përfunduar 10 minutëshi i parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Teutës.

Rezultati aktual është 21-15 në favor të Yllit.

Erjon Kastrati me 9 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Teuta Frenki Lilaj me 4 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike