Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI-KAMZA

Ylli në avantazh të madh pas pjesës së parë

Ylli në avantazh të madh pas pjesës së parë


4 December, 2021 @19:53

Ylli ka mbyllur pjesën e parë të ndeshjes ndaj Kamzës me 22 pikë dallim, pasi që pas çerekut të parë 30-21 në të dytën ka mbizotëruar me 22-9.

Kështu, suharekasit mbyllin pjesën e parë të ndeshjes me 52-30, derisa me 12 pikë Mikaile Tmusic është më efikasi në ekip.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike